Baltic Park Promenada 521+PARKING

Apartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań FregataApartamenty Świnoujście | Biuro Zakwaterowań Fregata

ID - 181 | Baltic Park Promenada 521+PARKING


Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji apartament dla 2-4 osób zapewniający komfortowy pobyt nie tylko w sezonie. Jest jasny, przestronny, gustownie zaaranżowany. W apartamencie obowiązuje zakaz palenia oraz zakaz zabierania za sobą zwierząt. Do całkowitego kosztu pobytu doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 130 zł za sprzątanie końcowe. W związku z wznowieniem prac budowlanych na terenie Baltic Park Molo oraz Hotelu Radisson Blue, Biuro Baltic Park Fregata informuje, iż może wystąpić hałas na terenie Baltic Park Promenada.

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

4

Liczba pokoi:

2

powierzchnia:

0

Piętro:

2

W skład 40-metrowego apartamentu wchodzą pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest m.in. w zmywarkę do naczyń, piekarnik, płytę elektryczną, chłodziarko - zamrażarkę. W pokoju znajduje się rozkładana rogówka oraz TV, radio. Sypialnia wyposażona jest w łóżko małżeńskie,szafę. Budynek, w którym znajduje się apartament wyposażony jest w windę.


Wyposażenie:

Brak informacji

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach polskim, niemieckim, angielskim
Atrakcje w najbliższej okolicy Baltic-Park Promenada jako prestiżowe osiedle o charakterze willi śródziemnomorskich, jest chronione i monitorowane całodobowo, z estetycznie zagospodarowaną zielenią i własnym placem zabaw dla dzieci. W promieniu kilkudziesięciu metrów Goście mają do dyspozycji nie tylko najpiękniejszą i najszerszą plażę w Polsce, ale również wybór kawiarni i restauracji na nowej eleganckiej promenadzie. Na nadmorskiej plaży w Świnoujściu co roku powiewa Błękitna Flaga - międzynarodowe wyróżnienie nadawane kąpieliskom, które spełniają najwyższe światowe standardy w kilku kategoriach, m.in. czystości wody i bezpieczeństwa.
Podstawowe odległości To najatrakcyjniejsza lokalizacja w Świnoujściu, położona nad samym Bałtykiem, usytuowana na wydmach pomiędzy tętniącą życiem promenadą a morzem.

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Uzdrowiskowa
Świnoujście - Baltic Park (przy promenadzie), Polska

PODOBNE


Logowanie

polnet.info @2017