Drodzy Goście

Podobnie jak większość firm na całym świecie, staramy się ze wszystkich sił dostosować do szybko zmieniającej się obecnie sytuacji.
Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze
W momencie gdy wszyscy przechodzimy kryzys związany z koronawirusem, pragniemy zapewnić, że naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo naszych gości i personelu. W odpowiedzi na drastyczny wzrost liczby zarażonych osób, wprowadziliśmy jeszcze bardziej rygorystyczne zasady czyszczenia oraz dezynfekcji zgodnie z oficjalnymi zaleceniami WHO oraz lokalnych władz. Zapewniamy, że uważnie monitorujemy wytyczne medycznych instytucji i władz rządowych. Działania te obejmują między innymi:

• Regularne informowanie naszych pracowników o aktualnych procedurach oraz sposobach ich wprowadzania w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych gości.

• Dalsze udoskonalanie protokołów czyszczenia dotyczących wszystkich obszarów w naszych apartamentach w celu zapewnienia najwyższej czystości i jak najlepszych warunków sanitarnych.

Działaniom tym towarzyszy aktywacja naszych pracowników reagujących w celu zapewnienia wsparcia naszym gościom w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wczesnych oznak koronawirusa.

 W związku z sytuacją epidemiologiczną, z troski o bezpieczeństwo zarówno Państwa, Pracowników oraz Partnerów biznesowych wprowadziliśmy szereg nowych zasad związanych z bezpiecznym pobytem w naszych obiektach

Dbamy o bezpieczeństwo

- ozonujemy każde pomieszczenie po opuszczeniu gości (gdy nie życzycie sobie tego Państwo to prosimy o wcześniejszą informację)

- dokładna dezynfekcja certyfikowaną chemią

- nosimy, maseczki, przyłbice, rękawiczki

- minimalizujemy formalności przy meldowaniu

- zalecamy płatności przelewem

- zapewniamy płyn do dezynfekcji rak

- zachowujemy odległość 2m  

- zapewniamy parawany plażowe  (bezpłatne wypożyczenie)

Parawany używane były tylko w wietrzne dni, jako osłona przed wiatrem, który nad Bałtykiem akurat nie jest rzadkością,  chroniły mokre maluchy od podmuchów chłodnego wiatru i kanapki od piasku Teraz powracają do łask tworząc enklawę „prywatności” na zaludnionej plaży, pozwalają na zachowanie bezpiecznego dystansu pomiędzy ludźmi. Dzięki parawanom odgradzamy się, żeby poczuć się na „swoim bezpiecznym prywatnym gruncie”.

Niemniej jednak, zgodnie z wymogami władz krajowych i lokalnych, apartamenty mogą zostać zamknięte lub działać z ograniczoną działalnością. Przed przyjazdem prosimy do skontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem zakwaterowań w celu pozyskania dodatkowych informacji.

Oczywiście zalecamy wszystkim zapoznanie się ze wskazówkami WHO i zastosowanie się do wszelkich porad dotyczących podróży wydanych przez władze krajowe przed przyjazdem do Świnoujścia.

Podróżuj w spokoju

W obecnej sytuacji Biuro Zakwaterowań Baltic Park Fregata wprowadziło elastyczne warunki dla osób dokonujących rezerwacje. Mianowicie, aby zapewnić naszym gościom spokój ducha, wprowadziliśmy następujące zmiany w zasadach rezerwacji:

Goście, którzy dokonali bezpośredniej rezerwacji z przedpłatą na pobyt między 1 marca a 26maja 2020, mogą dokonać zmiany terminu na pobyt do 30 maja 2021. W tm celu dokonania zmiany należy dokonać nowej rezerwacji z zaznaczeniem , że przedpłata została już dokonana na rezerwację (podać numer rezerwacji). Uwaga: zmiana jest uzależniona od dostępności oraz bezpłatna, jednakże mogą nastąpić zmiany w cenie za sam pobyt w zależności od wybranego terminu.

W przypadku rezerwacji w okresie rządowego ograniczeniami podróży goście mogą anulować swoją rezerwację bez ponoszenia kosztów kontaktując się z nami za pomocą poczty mailowej.

W przypadku rezerwacji poza okresem rządowego ograniczenia podróży goście mogą anulować swoją rezerwację zgodnie z Regulaminem  zamieszczonym na stronie www.noclegi.fregata.pl oraz kontaktując się z nami za pomocą poczty mailowej.

• W przypadku rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych stron lub usług turystycznych proszę skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania pomocy.

Biuro Zakwaterowań Baltic Park Fregata będzie regularnie aktualizowało swoją politykę w miarę rozwoju sytuacji. Wszystkie osoby, które chcą otrzymywać regularne informacje o sytuacji oraz naszych postanowieniach, zachęcamy do sprawdzania komunikatów znajdujących się na naszej stronie www.noclegi.fregata.pl

Logowanie

polnet.info @2020